Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Oktay KURT – oktay@oyunincele.me

 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Serhat Orcun KILIÇ – serhat@oyunincele.me

 

Editörler / Editors
Aram DİLDAR – aram@oyunincele.me
Mehmet Ziya – mehmet@oyunincel.me
Serkan Korkmaz – serkan@oyunincele.me

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Efe ONGUN – efe@oyunincele.me
Hakan BARIŞ – hakan@oyunincele.me

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat Atilla Akın

 

Mali Müşavir / Financial Advisor
Yeminli Mali Müşavir Mesut Çırak

 

Reklam /  Advertise

Ayhan KORKMAZ – ayhan@oyunincele.me

 

Adres 
Kazım Dirik Mahallesi 376/2 Sok. No:7 Bornova

 

E-Mail

info@oyunincele.me

 

Oyun İnceleme, açık kaynak kodlu WordPress 4.7.3 alt yapısını ve Newspaper isimli temayı kullanmaktadır

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Oyun İnceleme harici linklerin sorumluluğunu almaz.